top of page

Założycielem studia jest Igor Igoryoshi, który przygodę z tatuażem rozpoczął już w 2003 roku. Głównie pracuje w stylu realistycznym, często urozmaicając go graficznymi dodatkami.

Drugim tatuażystą w naszym studio jest Mikołaj. Młody ale już doświadczony i zdecydowanie zdolny artysta. Wykonuje również tatuaże realistyczne, lubi pracować w każdej technice, w kolorowej czy czarno-szarej .

 

Studio Moro jest miejscem, gdzie z założenia wszystkim powinno być komfortowo - artystom jak również naszym klientom.   

 

Indywidualnie podchodzimy do każdego z Was. Nie jesteśmy typem studia "fabryka". Zawsze staramy się doradzić jak najlepiej w sprawie projektu oraz wykonać go w jak najlepszy sposób. Jesteśmy profesjonalnym studiem tatuażu. Słowo "profesjonalizm" ma dla nas ogromne znaczenie - sięga każdej części naszej działalności, nie tylko jakości wykonywanych tatuaży (oczywiście przede wszystkim) jak również bezpieczeństwa i higieny pracy wykonywanych zabiegów, podejścia do tworzenia projektów oraz opieki pozabiegowej.

 

Jeśli masz jakieś pytania i wątpliwości lub po prostu potrzebujesz porady - zapraszamy do kontaktu telefonicznie, mailowo lub w inny dogodny dla Ciebie sposób. Konsultacja nic nie kosztuje!

Skontaktować się z nami można również poprzez zakładkę "kontakt".

bottom of page